Beshmundir Temple

 

zde je mapa k BT

Pro začátek je potřeba, aby do bt vešel jako první vůdce party, neboť dokud tak neučiní, nikoho jiného to dovnitř nepustí. Je tomu tak proto, jelikož vůdce zároveň vybírá obtížnost dungu (normální, nebo vyšší).
Jako první boss vám v cestě bude stát vrátný zvaný Captain Lakhara(1). Po jeho zabití se automaticky otevřou dveře dál do bt a spawne se The Soulcaller(1a) v místnosti po Lakharově levici (z hráčova pohledu pravici).

Při průchodu dveřmi za Lakharou mají hráči po první odbočce doleva na výběr pokračovat, zda-li pokračovat dolů po schodech na vedlejší bosse a jednoho hlavního, nebo jestli budou pokračovat dále.
Těmito vedlejšími bossy je Vehala the Cursed(4), The Plaguebearer(5), Manadar(6) v jejich blízkosti jsou warrior monumenty, po jejich zničení se spawne Ahbana the Wicked(2), ze kterého padají Stormwing boty a po jehož zabití se otevřou dveře k Aetheric field generátoru a npc Traitor Kumbanda(NPC 1). Hlavním není nikodo jiný než samotný Macunbello(3)! Krom zmíněných se zde nachází npc Aeshma(NPC 2), Bhemah(NPC 3) a první vorař(NPC 4)
ALE POZOR!!!, Oproti starším verzím je nyní potřeba projít přístupové ostrůvky, s nimi spojené voraře, po nich se zbavit i elitní mobky a na celou tuhle operaci je omezený čas, který se začne odpočítávat po promluvení s prvním vorařem!. Za zmínku také stojí mobky na těchto ostrůvcích, neboť jejich zabíjení oslabuje Macunbella samotného.
Při vylodění na prvním ostrůvku si jistě všimnete, že zde není vorař(NPC 5). Je tomu proto, že pro jeho objevení je potřeba zabít Brutal Soulwatchera a taktéž i na následujících dvou ostrovech. Jak již bylo zmíněno, mobky okolo slouží k oslabení macunbella, takže pokud stíháte (což byste měli), šup na ně!Jakmile takto projdete všemi třemi ostrůvky, přichází na řadu elitka se jménem Temadaro(T). Jakožto Macunbellova osobní sekretářka... chci říct ochránce... to není mob jednoduchý jako většina ostatních a zabere vám trochu déle. Po jeho zabití vám časomíra zmizí a vy můžete zvesela vyrazit na Macunbella samotného, z něhož máte šanci urvat stormwing ruce, ačkoliv on sám žádné nemá. Pokud však ale nestihnete pana T v čase zabít, zmizí on a s ním i možnost razit na pana M.

K bossům Shadowshift(1b) a Thurzon the Undying(1c) se dá dostat jen za předpokladu, že máte příslušný quest.
Pokračování dále vede k dalšímu vrátnému, tentokrát se jménem Virhana the Great(7), a ten si svoje přízvisko opravdu zaslouží. Nejen že je velkého vzrůstu, ale dávejte si také pozor na jeho ikčka! Po jeho poražení se samy otevřou dveře dál a vy máte opět možnost volby!

Otázka volby nyní spočívá na výběru dvou hlavních bossů, nebo pokračování dále. Pokud se člověk rozhodne vzít to komplet, měl by se držet spíše nalevo a dojít až k hřbitovu, kde zrovna řádí shulaci pod vedením tajemné Dorakiki the Bold(8), jež po kapsách schovává stormová ramena. Po jejím skolení se objeví Lupukin(NPC 6)
Znovu se držte při levém kraji, ale pozor abyste nespadli do propasti... nekončí to většinou dobře. Jakmile dorazíte k mřížím, můžete splakat nad výdělkem, neboť jen ti, kteří byli hodní a nezlobili... chci říct splnili včas quest a tak získali klíč... se mohou dostat i za ně.
Pro Asmo je to následující questová návaznost:
Watery Wish ->Earthly Eagerness ->Windy Wanting ->Fiery Focus ->[Group] Freeing the Flames ->The Key to Freedom
Pro Elyos je to tato questová návaznost:
Teressa’s Request ->The Tricky Spirit ->The Elusive Spirit->Eluding Success->[Group] Fire Down Below->An Old Flame
(modře zvýrazněné dávají klíč, poslední v řadě je opakovatelný 255x)
V případě že přes mříže projdete, narazíte na Flarestorma(9) - modrého elementála ohně. Boj s ním může být těžký, hlavně pokud na sobě necháte jeho poskoky, ale také jde porazit. Za zmínku stojí to, že z něj padají dvě oranžové zbraně a zlaté helmy.

Po poražení obou zmíněných bossů už nezbývá, než pokračovat dále za posledním vrátným, zvaným Taros Lifebane(10). Jako jeden z mála mobů je tento nemrtvák na koni a bude se po vás ohánět... halapatrnou. Po jeho skolení z něj vyberte klíč, neb bez něj dále není přistup. Jakmile tak učiníte, hurá přes dveře a stále rovně za Isbariou. Isbariya the Resolute(11) je poslední, co hráči stojí v cestě za slávou... chci říct za Stormwingem a k tomu navíc dropuje stormwing kalhoty. Tento drobně ukecaný boss má v nabídce dvě ikčka, která se dají resistnout třískuntím do příslušného artefaktu poblíž stojícího - pro ty kteří neví který na které ik, nebudu vám kazit zábavu.

Jakmile i Isbaria lehne bočně a vydechne, stačí použít Rift orb, který se za ním objeví, ten vyvolá portál a ním se přeportovat až ke Stormovi. Stormwing(12) má v nabídce také pár novinek, ale nebudeme vám přece kazit zábavu, takže ty můžete objevit sami. Za zmínku však stojí, že z něj padají všechny typy zbraní jak v oranžové, tak i zlaté kvalitě a k tomu ještě oranžová těla.

Tím vaše BT končí a vy se můžete prsit svým novým oblečením, nebo doufat, že jej příště ukořistíte.

 

Status serveru


Login  Server: Offline
Chat   Server: Offline
Game Server: Offline
TeamSpeak:   Offline
Players Online: 0
Asmodians Online: 0
Elyos Online: 0

Aktivita ve hře za:
24h       0 účtů,  0 hráčů.
Týden 0 účtů,  0 hráčů.
Měsíc  0 účtů, 0 hráčů.
(Veškeré údaje jsou Online.)

Verze: 4.7 (4.7.5.17)
Raty: 3x Základní (Info)

Automatický restart v 05:00

Top

Spolupráce

Doporučujeme!

Apartmány Braníčkov, to je luxusní ubytování pro rodiny s dětmi na Šumavě .

Právě přítomno: 23 Uživatelů