Uzavřené testování nové verze!

Co se nového událo
Avatar uživatele
Specter
Developer
Developer
Příspěvky: 292
Registrován: 14 Zář 2013, 18:21
Skype: bajberos
Kontaktovat uživatele:

Uzavřené testování nové verze!

Příspěvekod Specter » 14 Říj 2015, 11:25

Obrázek

Vážení hráči a hráčky,

dovolujeme si vás pozvat do uzavřeného betatestu nové verze Soul-Aion, konkrétně 4.7!


Co verze obsahuje?

Nová verze obsahuje nové povolání (Aethertech), nové dungeony, nové oblasti, skilly, dropovatelné věci jako zbraně, armor a mnoho dalšího! Samozřejmě někteří již určitě tyto změny znáte, verzi 4.7 si ale nadále budeme upravovat podle nás a hlavně podle VÁS. Nelíbí se vám drop v dungu? Upraví se! Je tenhle skill moc silný nebo naopak slabý? Není problém. Po konzultaci s vámi, hráči, přijdeme na řešení, které se bude líbit každému.

Proč se jedná o uzavřené testování?

Uzavřené testování proto, abychom my měli jasný přehled o tom, co se na testu děje. Lépe se tak kontroluje, opravuje a dohlíží. Počet hráčů na testování bude omezený.

Co mám udělat, abych mohl testovat?

Nejdůležitější věcí je danou verzi opravdu chtít testovat a chyby řádně nahlašovat. Zájemci o testování zasílejte přihlášky na e-mail rajtan@soul-aion.cz, vybraní dostanou přístup na testovací server a zúčastní se testování. Přihlášky můžete zasílat po celý čas testování - nestíháte to tenhle víkend? Nevadí - pošlete přihlášku kdykoliv se vám to hodí.

Jak má vypadat přihláška?

Do přihlášky volnou formou napište, jak dlouho hrajete Aion (kdekoliv), charakterizujte se (jaké máte vlastnosti), jak často byste mohl testovat, jaké zkušenosti s testováním (čehokoliv) máte a připojte jméno pokud možno všech postav zde na Soul-Aionu. Dále napište, jak dlouho Soul-Aion znáte, co byste chtěli změnit a co se vám nelíbí. Samozřejmě pokud se vám líbí vše, tak nic psát nemusíte :-). Zkrátka, čím více se o sobě rozepíšete, tím větší šanci máte.

Co se ode mě čeká?

Že budete řádně testovat, dodržovat pravidla testování a nechovat se špatně k ostatním testerům. Chtěli bychom, aby testování proběhlo v co nejlepší formě a pokud máme i na testování řešit prohřešky hráčů, které řešíme na hlavním serveru, celé nahození verze se akorát protáhne. Chceme se vyhnout nepříjemnostem. Testovat se bude vše, co bude ve vašich i našich silách, tzn. dungeony (jak staré, tak nové), oblasti, nová třída, questy, crafting, pvp... Je to mnoho a je nám jasné, že se vše při testování neodladí, ale bylo by opravdu špatné nahodit verzi, kde nové funkce vůbec nefungují tak, jak mají. Pro vás se vytvoří cloudový dokument (dokument s možností online editací v reálném čase), kam budete psát nalezené chyby, možné návrhy a připomínky k verzi. Toto se ještě upřesní.

Co z toho budu mít?

Dobře, za prvé z toho budete mít dobrý pocit z odvedené práce. Ale samozřejmě toto není jediné. Náležitá odměna vás nemine. Konečná odměna se bude odvíjet od toho, kolik chyb naleznete a jak moc nám s testováním pomůžete. Samozřejmě odměnu dostanete až na nové verzi, takže klidně se může stát, že právě VY budete jako první na serveru vlastnit úplně novou věc.

Kdy testování začne?

Testování začne v pátek 23.10.2015 a bude pokračovat každý víkend. To znamená, že celý víkend bude probíhat vaše i naše testování, testovací server zůstává po celý víkend online. Od pondělí do pátku budou probíhat úpravy, čili na testovacím serveru budou časté restarty. Můžete samozřejmě testovat i o všední dny, ale nemůžeme vám zaručit bezproblémový chod serveru kvůli restartům, možným lagům apod. Odkazy ke stažení nové verze budou dostupné dnes, bohužel nelze update z nynější verze na novou, proto budete muset stáhnout novou verzi znovu.

Jaké odkazy ke stažení budou dostupné?

Standartní uložiště jako uloz.to, plánujeme i torrent, ftp přístup apod.

Pokud máte jakékoliv další dotazy ohledně testování, napište na e-mail specter@soul-aion.cz, samozřejmě si můžete v příslušné sekci o nové verzi debatovat, co by se vám dále líbilo a nelíbilo. Jsme otevřeni všem návrhům a budeme rádi za každý váš podnět.

Díky,

Team Soul-Aion.
V případě kontaktování pomocí Skype poprosím rovnou popsat problém.
Pokud si chcete jen tak pokecat, tak do toho, ale neslibuju, že odpovím hned.

Avatar uživatele
Specter
Developer
Developer
Příspěvky: 292
Registrován: 14 Zář 2013, 18:21
Skype: bajberos
Kontaktovat uživatele:

Re: Uzavřené testování nové verze!

Příspěvekod Specter » 20 Říj 2015, 16:25

Pravidla pro testování Soul-Aion 4.7

1. Jste si vědom a souhlasíte s pravidly serveru.
2. Testovací server neslouží pro volnou zábavu. Primárně jde o otestování všech funkcionalit týkající se nové i předešlé verze, aby byly správně odzkoušeny a v případě nefunkčnosti správně nahlášeny.
3. Veškerý postup na testovacím serveru, tj. nalezené itemy, nasbírané levely a další možné věci nebudou převedeny na hlavní server.
4. Odměny pro každého se budou posuzovat až při posledním testování, kdy se přihlédne k celkovému počtu nahlášených chyb a jejich závažnosti. Odměny budou předány až na nové verzi.

Systém prohřešků

• Buďte ohleduplní ke spoluhráčům, nenadávejte ostatním a snažte se nebýt přítěží jak pro nás tak pro ostatní hráče.
• Za prohřešek ve formě hrubého a opakovaného urážení spoluhráčů získáváte varování. Pokud se podobná situace bude opakovat, nejste na testovacím serveru vítáni a nemáte nárok na žádnou odměnu.
• V případě vážnějších prohřešků a opakování výše zmíněného, se celá věc bude řešit i nadále na hlavním serveru. Nám tím akorát zbytečně přitěžujete práci.

Reportování chyb

• Na fóru byla založena sekce pouze pro testery, která slouží pro nahlašování chyb a všeho, co by se mohlo změnit.
• Informace o nahlašování naleznete v tématu Pravidla pro zadávání chyb/příspěvků v sekci určené pro testery.

Změna pravidel vyhrazena
V případě kontaktování pomocí Skype poprosím rovnou popsat problém.
Pokud si chcete jen tak pokecat, tak do toho, ale neslibuju, že odpovím hned.

Avatar uživatele
Specter
Developer
Developer
Příspěvky: 292
Registrován: 14 Zář 2013, 18:21
Skype: bajberos
Kontaktovat uživatele:

Re: Uzavřené testování nové verze!

Příspěvekod Specter » 20 Říj 2015, 21:27

Stahování Soul-Aion 4.7:

  1. Torrent: Soul-Aion 4.7 (torrent ze začátku pojede možná krapet pomaleji, mějte trpělivost - rozjede se!)
  2. Ulož.to: Ulož.to

V případě stahování torrentu ještě stáhněte tento .bat soubor, přes který se budete na server připojovat: Soul-Aion 4.7.bat, a překopírujte do stažené složky se hrou. Na Ulož.to je spouštěcí soubor již implementován. Dále stačí jen spustit pomocí účtu, který vám byl aktivován!
V případě kontaktování pomocí Skype poprosím rovnou popsat problém.
Pokud si chcete jen tak pokecat, tak do toho, ale neslibuju, že odpovím hned.


Vrátit se na “Informace a oznámení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 1 host