Návody

Tiamaranta

S novým patchem 3.0 přibyla i lokace Tiamaranta, která je sídlem dračího lorda Tiamat. Jedná se o lokaci určenou hráčům od lvlu 55 po dokončení vstupní kampaně ( Elyos - Assault on Tiamaranta, Asmodian - The Grand Assault) . Vaše cesta po Tiamarantě začíná v oblasti Rancora Fortress, která je společná oběma frakcím. Na této lokaci vás zaujme umístění pevností. Celá oblast je člěněna na pět pevností z toho čtyři jsou určené k dobývání a pátá tvoří střední část mapy. V severozápadní části se nachází Heart of Fissure, serverových patří Heart of Wrath, jihozápad Heart of Gravity a jihovýchod Heart of Petrification. Pevnosti se dobývají ve 16:00 a 20:00.

Dobývání a brána do Tiamaranta's Eye

Po dobytí jedné a více pevností v Tiamarantě se frakci, která takto uspěla otevře brána do Tiamaranta's Eye (v případě mapy se to podařilo asmo, kteří mají tzv. East gate)

Tiamaranta's Eye

Střed mapy tvoří veliká pevnost Tiamaranta's Eye, která se skládá ze dvou částí vnější  a vnitřní. Vnější tvoří Basrasa na východě, Satra na jihu a Naduka legion Garrison na západě a Basilika Cavern, která je umístěná pod samotným Tiamaranta's Eye. Tyto oblasti jsou neustále přístupné přes velké brány.

Abyste se však mohli podívat do samotného Tiamaranta's Eye musí vaše frakce vlastnit alespoň dvě ze čtyř pevností umístěných v rozích mapy (Heart of Fissure, Heart of Wrath, Heart of Gravity, Heart of Petrifiaction)., když se povede a dobývání skončí objeví se vstup do Tiamaranta's eye pro vaší frakci (pro Elyos u Naduka Legion Garrison - Tiamaranta's Eye West Gate, pro Asmodian u Basrasa Legion Garrison - Tiamaranta's Eye East Gate), který vás naportí dovnitř.

Nyní se nacházíte v oblasti Tiamaranta's eye, která je určena především k PVP, ale má i svoje velké výhody pro PVE hráče. Především se zde dají dropnout klíče určené k bedýnkám z nichž lze získat spoustu AP reliků (v případě že budete mít štěstí až v hodnotě desetisíců ap) a medailí (platinové a mithril). Ovšem největším lákadlem této oblasti je boss Governor Sunayaka z něhož lze získat jedny z nejlepších PVE zbraní na serveru.

V případě, že se vám z některého z mobů v Tiamaranta's Eye podaří dropnout klíček máte z poloviny vyhráno, nyní stačí najít už jen příslušnou truhlu.

Truhla \Informace Obrázek Klíč Drop
Protectorate's Treasure Chest Protectorate's Treasure Chest Key

 až 4800 AP 

 až 1 Platinum medal

Protectorate's Treasure Crate Protectorate's Treasure Crate Key

 až 10200 Ap

 až 2 Platinum medal

 až 1 Mithril medal

Protectorate's Treasure Box Protectorate's Treasure Box Key

 až 19200 Ap

 až 3 Platinum medal

 až 2 Mithril medal

Některé obrázky a informace čerpány z daevasreport.com kde můžete nalézt i bližší info ohledně spawnů truhel.

 

Status serveru


Login  Server: Offline
Chat   Server: Offline
Game Server: Offline
TeamSpeak:   Offline
Players Online: 0
Asmodians Online: 0
Elyos Online: 0

Aktivita ve hře za:
24h       0 účtů,  0 hráčů.
Týden 0 účtů,  0 hráčů.
Měsíc  0 účtů, 0 hráčů.
(Veškeré údaje jsou Online.)

Verze: 4.7 (4.7.5.17)
Raty: 3x Základní (Info)

Automatický restart v 05:00

Top

Spolupráce

Doporučujeme!

Apartmány Braníčkov, to je luxusní ubytování pro rodiny s dětmi na Šumavě .

Právě přítomno: 18 Uživatelů