Návody

Theomobos Lab


legenda k mapě: čísla v kroužku – npc nebo boss, ze kterého padá klíč
čísla v obdélníčku – dveře, které se tím klíčem otevírají
růžový kroužek s korejskými znaky – startovní lokace


Vstup do dungeonu Theomobos Lab se nachází v Theomobos v jihovýchodní části (levý dolní roh na mapě) za Theomobos Stronghold. Všem partám, které se v dungu nevyznají doporučuji najít si kvalitní mapu. Já při svém návodu budu pracovat s takovouto poměrně jednoduchou a přehlednou mapou.


Po vstupu se před vámi otevře úzký prostor se shodištěm před nímž bude stát Shugo (tento shugo prodává tzv. Slain Archon sety vhodné především k remodelování). V případě, že si nic nebudete chtít koupit (není to povinné) můžete vyrazit po schodišti a vejít do sloupové síně. Na protější straně uvidíte Titan Protectora a dvoje zavřené dvěře. Ty vás v tuto chvíli nemusí zajímat, neboť pod schodištěm jsou ještě dvě různé cesty.


Vydáte-li se nejprve doleva dojdete až k prvnímu bossovi Queen Arachne (na mapě č.1). Dejte si pozor v její blízkosti je několik menších pavouků a není zrovna vhodné a šikovné je nabrat všechny. Jakmile Arachne zabijete, můžete se vydat zpátky do sloupové síně a rovnou naproti. Mezi ledovými moby, stojícími před zavřenými dveřmi hledejte klíčníka, který se jmenuje Frozen Harint (2). Dropnout musíte Fire Key, který otevře dveře k druhému bossovi Torch Spirit Iprita (3), Jehož zabitím byste měli získat opět klíč a to Research Center Key. Nyní se musíte navrátit do centrální sloupové síně (již podruhé) tentokrát však vyjdete menší schody a otevřete jedny ze dvou dveří (nyní je jedno, které a vydáte se cestou doprava do osamělé místnosti, kde hledáte npc Craked Nuhas (4). Je to boss v podobě sloupu nacházející se v zadní části místnosti. Je nutné ho zabít, neboť z něj padají tři klíče a to wind, water a earth key.


Po dropu těchto klíčů se vracíte kousek zpět avšak ne do sloupové síně nýbrž cestou naproti, která vás zavede do kruhové místnosti, z níž vedou troje dvěře. Na pravo k wind Sighing Spirit Syripne (5), uprostřed je earth Golem Spirit Nomura (6) a napravo Water Spirit Undine (7). Je možné si zvolit jednoho z nich a jít dál (pokud jdete jen pro kampaň), ale doporučuji všechny tři neboť z nich je drop zlatých setových šperků pro lvl 50. Po jejich zabití proběhnete dvěma místnostmi, až do třetí kde stojí Silicanimum of Memory (8) z něhož kromě zlatých opasků na lvl 50 potřebujete klíč ke dveřím, jež jsou o místnost zpět.


Jakmile projdete těmito dveřmi seskočte dolů. A cestou vedoucí spodem (na mapě ta modrá) se dostaneme k Naughty Pocaching (9). Z tohoto cvalíka musíme získat Laboratory Key, který otevírá cestu k výtahu, který je za dveřmi, jež hlídá.


Když vyjedete výtahem a doplníte své síly nezbývá než seskočit. Proběhnout do protější místnosti z níchž vedou troje dveře. Ty úplně v pravo vás přivedou do místnosti, kde se nachází deník potřebný na kampaň lvl 50 Project Drakanhammer. Jakmile si jej vyzvednete, můžete se vydat naproti cestou, která vás zavede k finálnímu bossovi tohoto dungeonu. Před vámi v místnosti stojí Unstable Triroan, z nehož krom itemu na kampaň Sword of Transcendence a části pro setové šperky padají natahovací zbraně pro lvl 50. Tady vaše cesta laboratoří končí. Gratuluju k úspěchu.

Shrnutí nejdůležitějších informací:
1. Je velmi důležité si dát pozor na návaznost zdejších bossů a klíčníků, jinak se vám může stát, že končíte
2. Boss Queen Arachne (1) není povinný a z trojice Sighing Spirit Syripne(5), Golem Spirit Nomura(6) a Water Spirit Udine (7) si stačí vybrat pouze jednoho. Nicméně se vám vyplatí pro drop setových zlatých šperků
3. Do Theomobos lab se chodí ze tří důvodů – a) zlaté natahovací zbraně, b) zlaté setové šperky, c) elyos kampaně na lvl 50 Project Drakanhammer, Sword of Transcendence


Zdroje:
Mapa

Popřípadě pokud máte zájem o další informace návod z NA aionu

Status serveru


Login  Server: Offline
Chat   Server: Offline
Game Server: Offline
TeamSpeak:   Offline
Players Online: 0
Asmodians Online: 0
Elyos Online: 0

Aktivita ve hře za:
24h       0 účtů,  0 hráčů.
Týden 0 účtů,  0 hráčů.
Měsíc  0 účtů, 0 hráčů.
(Veškeré údaje jsou Online.)

Verze: 4.7 (4.7.5.17)
Raty: 3x Základní (Info)

Automatický restart v 05:00

Top

Spolupráce

Doporučujeme!

Apartmány Braníčkov, to je luxusní ubytování pro rodiny s dětmi na Šumavě .

Právě přítomno: 17 Uživatelů